Wie is wie

MEDEWERKERS

Tine Depoorter

Tine Depoorter

Algemeen Coördinator

tinedepoorter@missingyou.be

Inge De Leeuw

Inge De Leeuw

Vrijwilligerscoördinator

ingedeleeuw@missingyou.be

Yuri De Keuster

Yuri De Keuster

Netwerk- en financieringsverantwoordelijke

yuridekeuster@missingyou.be

RAAD VAN BESTUUR

Laurine Hespel

Laurine Hespel

Voorzitter

laurinehespel@missingyou.be

Greet Demey

Greet Demey

Ondervoorzitter

greetdemey@missingyou.be

Koen Van den Bossche

Koen Van den Bossche

lid raad van bestuur

koenvandenbossche@missingyou.be

Michaël Bergez

Michaël Bergez

Penningmeester

michaelbergez@missingyou.be

Maarten De Boitselier

Maarten De Boitselier

secretaris

maartendeboitselier@missingyou.be

Els Rogier

Els Rogier

lid Raad van Bestuur

elsrogier@missingyou.be

REGIOVERANTWOORDELIJKEN

Carine Neven

Carine Neven

Regioverantwoordelijke
Limburg

carineneven@missingyou.be

limburg@missingyou.be

Leen Martens

Leen Martens

Regioverantwoordelijke Limburg

leenmartens@missingyou.be

Sonja Bruninx

Sonja Bruninx

Regioverantwoordelijke
Antwerpen

sonjabruninx@missingyou.be

antwerpen@missingyou.be

Jouw foto hier?

Jouw foto hier?

Regioverantwoordelijke
Antwerpen

Kijk snel op de vacaturepagina!

Ilse Mercie

Ilse Mercie

Regioverantwoordelijke
Vlaams-Brabant

ilsemercie@missingyou.be

vlaams-brabant@missingyou.be

Jouw foto hier?

Jouw foto hier?

Regioverantwoordelijke
Vlaams-Brabant

Kijk snel op onze vacaturepagina!

Manon Snauwaert

Manon Snauwaert

Regioverantwoordelijke
Oost-Vlaanderen

manonsnauwaert@missingyou.be

oost-vlaanderen@missingyou.be

Jouw foto hier?

Jouw foto hier?

Regioverantwoordelijke
Oost-Vlaanderen

kijk snel naar onze vacaturepagina!

Veronique Vonck

Veronique Vonck

Regioverantwoordelijke
West-Vlaanderen

veroniquevonck@missingyou.be

west-vlaanderen@missingyou.be

Jouw foto hier?

Jouw foto hier?

Regioverantwoordelijke
West-Vlaanderen

kijk snel naar onze vacaturepagina!

OMBUDSPERSOON

Leen Martens

Leen Martens

Vragen of klachten over onze werking?
Bij onze ombudspersoon kan je in alle vertrouwen terecht.

Leenmartens@missingyou.be

SPREAD THE LOVE
X